Bestechman Ronan BMK02M cuțit de buzunar
Cod: BMK02MProduse asociate
Descriere detaliată a produsului
Bestechman Ronan BMK02M este un cuțit de buzunar din oțel de Damasc, ideal pentru utilizarea zilnică (EDC). Îl poți lua cu tine practic oriunde. Lamă de 8,3 cm lungime, cu formă drop point, din oțel de Damasc, care atinge o duritate de 58 - 59 HRC.
Mânerul este din lemn de măslin. Se deschide cu ajutorul unui buton pentru degetul mare (thumb stud). Are o blocare bar lock și o clemă de buzunar pentru agățare, permite deep-carry.
Cuțite Bestechman

Marca Bestechman a fost creată ca urmare a cererii tot mai mari pentru cuțite mai accesibile și aparține producătorului popular de unelte de calitate Bestech. La fel ca uneltele Bestech, cuțitele Bestechman beneficiază de materiale de calitate și modele originale. Cuțitele Bestechman sunt o alegere excelentă pentru toți cei care caută cuțite de calitate la un preț rezonabil. Fabricarea cuțitelor în China este o practică comună pentru multe branduri, ceea ce permite producătorului să ofere prețuri competitive și să aducă o gamă largă de cuțite tuturor grupurilor de clienți.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cuțite pliabile |
|---|---|
| Tip de cuțit: | Pliabil |
| Tip oțel: | Oțel de Damasc |
| Material lamă: | Oțel de Damasc |
| Material mâner: | Lemn |
| Culoare mâner: | Lemn |
| Tip de blocare a lamei: | Bar Lock (Axis) |
| Teacă: | fără teacă |
| Lungime totală: | 20,1 cm |
| Lungimea lamei: | 8,3 cm |
| Lungimea mânerului: | 11,8 cm |
| Lungimea lamei (de la - până la): | 8,00 - 8,99 cm |
| Grosimea lamei: | 3,5 mm |
| Greutate: | 107 g |
| Duritatea lamei: | 58-59 HRC |
| Forma lamei: | Drop Point |
| Tip tăiș: | Flat |
| Tip deschidere: | Thumb Stud |
| Țara de origine: | China |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Marca Bestechman a fost creată ca urmare a cererii tot mai mari pentru cuțite mai accesibile și aparține producătorului popular de unelte de calitate Bestech. La fel ca uneltele Bestech, cuțitele Bestechman beneficiază de materiale de calitate și modele originale. Cuțitele Bestechman sunt o alegere excelentă pentru toți cei care caută cuțite de calitate la un preț rezonabil. Fabricarea cuțitelor în China este o practică comună pentru multe branduri, ceea ce permite producătorului să ofere prețuri competitive și să aducă o gamă largă de cuțite tuturor grupurilor de clienți.
