Civivi Dracolisk Black Aluminium C25028-1 cuțit Butterfly pentru antrenament
Cod: C25028-1Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Cuțit Butterfly pentru antrenament. Lamă neascuțită din oțel inoxidabil 9Cr18Mov. Lungimea lamei 11,6 cm, lungime totală 25,5 cm. Mâner din aluminiu negru.
Cuțite Civivi
Civivi este o marcă de cuțite care face parte din portofoliul producătorului chinez WE Knife. Cuțitele Civivi sunt unelte foarte bune, destinate utilizării zilnice. Clienții apreciază cuțitele Civivi pentru raportul excelent între preț și calitate. Folosirea materialelor de calitate pentru mânere (fibra de carbon, micarta, lemn, G10, FRN) și oțeluri precum CPM S35VN, 154CM, Nitro-V, N690, 14C28N, VG-10, D2, 10Cr15CoMoV, 9Cr18MoV sau a oțelului damasc asigură cuțitelor o valoare și o performanță ridicată, fără nici un compromis.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cuțite Butterfly |
|---|---|
| EAN: | 724065717771 |
| Tip de cuțit: | Butterfly |
| Tip oțel: | Oțel inoxidabil |
| Material lamă: | 9Cr18Mov |
| Material mâner: | Metal |
| Culoare mâner: | Negru |
| Teacă: | fără teacă |
| Lungime totală: | 25,5 cm |
| Lungimea lamei: | 11,6 cm |
| Lungimea mânerului: | 13,9 cm |
| Lungimea lamei (de la - până la): | 10,00 - 11,99 cm |
| Grosimea lamei: | 3 mm |
| Greutate: | 118,4 g |
| Duritatea lamei: | 57-59 HRC |
| Forma lamei: | Clip Point |
| Finisajul suprafeței lamei: | Stonewash - black |
| Tip tăiș: | Flat |
| Țara de origine: | China |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Civivi este o marcă de cuțite care face parte din portofoliul producătorului chinez WE Knife. Cuțitele Civivi sunt unelte foarte bune, destinate utilizării zilnice. Clienții apreciază cuțitele Civivi pentru raportul excelent între preț și calitate. Folosirea materialelor de calitate pentru mânere (fibra de carbon, micarta, lemn, G10, FRN) și oțeluri precum CPM S35VN, 154CM, Nitro-V, N690, 14C28N, VG-10, D2, 10Cr15CoMoV, 9Cr18MoV sau a oțelului damasc asigură cuțitelor o valoare și o performanță ridicată, fără nici un compromis.
